EE | RU | EN

Küpsiste kasutamise põhimõtted

Küpsiste kasutamise põhimõtted


Et meie veebisait nõuetekohaselt toimiks, salvestatakse teie seadmes väikesed andmefailid ehk küpsised. Seda teeb enamik veebisaite.

1. Mis on küpsised?


Küpsised on pisikesed tekstifailid, mis sisaldavad väikest kogust teavet. Need salvestatakse teie seadmes, kui külastate veebisaiti www.kaitse.ee. Kasutame küpsiseid selleks, et meie veebisait jätaks teid meelde, kui te järgmisel korral saiti külastate, võimaldaks teatavaid funktsioone ja analüüsiks saidi külastaja käitumist. Kõik see võimaldab teil meie veebisaiti mugavamalt kasutada ja meil seda kasutajasõbralikumaks muuta.

2. Miks me küpsiseid kasutame?


Kasutame küpsiseid selleks, et:

  • võimaldada veebisaidi põhifunktsioone;
  • muuta veebisait kasutajaile mugavamaks;
  • koguda teavet veebisaidi külastamise kohta;
  • võimaldada juurdepääsu sotsiaalmeediale.

3. Mis liiki küpsiseid me kasutame?


Tehnilised küpsised: nende küpsiste abil arvutatakse kindlustustoote preemiaid ja töödeldakse kindlustustellimusi. Ilma nende küpsisteta ei saa me osutada teenuseid, mille saamiseks te veebisaiti www.kaitse.ee kasutate.

Analüütilised küpsised: need küpsised aitavad meil mõista, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad ja millist brauserit kasutavad, ning koostavad veebisaidi külastajate kohta statistikat. Analüütiliste küpsiste abil analüüsitakse ka külastajate käitumist, kui näidatakse reklaame.

Sotsiaalmeedia küpsised: seda liiki küpsiste abil võimaldatakse külastajail anda tagasisidet meie veebisaidi kohta Facebooki kommentaaride funktsiooni abil ja jagada kasutaja sotsiaalmeedia sõpradega sisu, mis on avaldatud lehel www.kaitse.ee.

Iga seansi kohta koostatakse seansiküpsis, mida säilitatakse brauseri sulgemiseni. Seansiküpsiseid ei salvestata teie seadmes. Kõik muud küpsised salvestatakse teie seadmes nende käsitsi kustutamiseni või aegumiseni, kuid mitte kauem kui üheks aastaks.

4. Millisel õiguslikul alusel me küpsiseid kasutame?


Tehnilisi küpsiseid kasutatakse meie õigustatud huvi alusel, et saaksime pakkuda veebisaidi ja selle teenuste funktsioone.

Analüütilisi ja sotsiaalmeedia küpsiseid kasutatakse teie nõusoleku alusel. Seetõttu kasutame neid üksnes juhul, kui olete andnud selleks oma nõusoleku. Kui te aga ei nõustu nende küpsiste kasutamisega, ei pruugi mõned saidi funktsioonid töötada või võivad töötada vigaselt.

5. Kuidas saan oma küpsiseid hallata?


Küpsiseid saab hallata ja kustutada iga brauseri seadistustes. Pärast küpsiste kustutamist ei saa ei meie ega ükski muu koduleht teavet kasutaja ega tema tehtud toimingute kohta. Kasulikku lisateavet leiate veebisaidil www.youronlinechoices.com. Soovime teid aga hoiatada, et teatavaid valikuid tuleb igal veebisaidi külastusel korrigeerida ja mõni funktsioon ei pruugi töötada või võib töötada vigaselt.


Oma silm on kuningas!
© Aon Baltic, 2000-2019. Kõik õigused kaitstud. Privacy policy. Portal rules. Client zone rules. Global Aon Statement.